Jako producent z 30-letnim doświadczeniem w branży oferujemy firmowe pieczątki NOMO, Modico, Wagraf, Colop, a także Trodat dostępne w szerokiej gamie modeli. Gwarantują one bardzo wysoką jakość odbicia oraz zapewniają lekkie, czyste i przyjemne stemplowanie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

W naszym asortymencie znajdują się m.in. pieczątki Modico oraz NOMO. Wysokiej jakości wyroby doskonale sprawdzają
się do potwierdzania różnego rodzaju dokumentów. Zainteresowanym oferujemy możliwość umieszczenia dowolnej treści
na stemplach, np. nie tylko podstawowych danych firmowych, ale i dodatkowych.

Dostępne w naszej ofercie stemple zamknięte zostały w starannie zaprojektowanych oprawach. Wszystkie pokrywki są idealnie wkomponowane w bryłę oprawy, dzięki czemu całość tworzy estetyczny efekt. W rezultacie zarówno bardziej klasyczne, jak i oryginalne kształty opraw są bardzo stylowe i doskonale odzwierciedlają biznesowy charakter każdej firmy.

Każda pieczątka w naszym asortymencie powstaje przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Technologie, które opatentowaliśmy, zmieniły procesy produkcji pieczątek w skali globalnej. Cechuje je doskonała jakość – są one nie tylko bardzo estetyczne, ale i solidne, wydajne oraz trwałe i będą idealnym dopełnieniem Twojej firmy.