Wprawdzie ich głównym zadaniem jest stemplowanie dokumentów oraz korespondencji, niemniej jednak z powodzeniem pełnią one także inne funkcje jak np. przekazywanie informacji dotyczących przedsiębiorstwa. Pieczątki firmowe w standardowym rozmiarze zazwyczaj zawierają dane, takie jak pełna nazwa przedsiębiorstwa, jego dokładny adres, numer telefonu, czy NIP. Dzięki większym gabarytom dostępnych modeli, można na nich umieścić także dodatkowe informacje np. adres www, czy e-mail.

Na większych pieczątkach firmowych znajdować się mogą także logo oraz krótka informacja dotycząca charakteru prowadzonej działalności. Jest to sprawdzone działanie, dzięki któremu stemple o powiększonej powierzchni staną się również skutecznym narzędziem marketingowym, które pomoże potencjalnym klientom zapamiętać nazwę i logo Twojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Większe pieczątki firmowe – Modico, Wagraf, Trodat czy Colop

Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele posiadają estetyczną obudowę, dzięki której prezentują się elegancko oraz bardzo profesjonalnie. Ponadto, są to wyroby znanych i cenionych w branży producentów, którzy słyną z produkcji produktów gwarantujących wysoką jakość odbicia oraz lekkie i przyjemne stemplowanie.

Co więcej, stemple zamknięte zostały w starannie zaprojektowanych, estetycznych oprawach, które doskonale wpasowują się w biznesowy charakter każdego przedsiębiorstwa. Minimalistyczna bryła ma ponadczasowy charakter i dostępna jest w szerokiej gamie kolorów. Dzięki temu każdy Klient naszej firmy może z łatwością dobrać model dopasowany do wizerunku własnej firmy.

Każda z naszych pieczątek firmowych większych objęta jest dwuletnią gwarancją! Wytworzona zostaje przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii, dzięki czemu cechuje ją wyjątkowa trwałość i wytrzymałość. Oferowane przez nas większe pieczątki firmowe to idealne dopełnienie Twojej firmy, na którym umieścisz dodatkowe informacje na temat prowadzonej działalności. Nie czekaj i złóż zamówienie online już dziś!

Podane na stronie ceny dotyczą GOTOWYCH PRODUKTÓW.